CSGO Rank Atlama Yöntemleri

Cs Go da nasıl hızlı ve kolay bir şekilde rank atlamak istiyorsunuz ama hiç bir şekilde yaptığınız işlemler sizlere karşılık vermiyor ise yazımızı okumalısınız.

CS GO da rank atlamak istiyorsunuz fakat yaptığınız işlemler hiç bir şekilde rank atlama işlemeni kolay bir şekilde yapamıyorsunuz ve çok zor rank atlıyorsunuz. İlk başta Cs Go da haritalar de oynar iken sadece bir mapa bağlı kalmamak gerekiyor. Yani sadece Dust 2 vb. haritalardan dan başka harita girmiyor iseniz Cs Go da çok zor ve uzun zamanda rank atlarsınız. Bunun sebebi Dust 2 artık aktif hizmet grubunda yer almıyor ve her hangi bir rekabetçi maçta oyun kazandığınızda sizlerin rank atlaması bir hayli zor oluyor. Bu açıklamadan yola çıkacak olur isek eğer Cs Go da aktif hizmet grubundaki haritalardan birinde daha fazla oynar iseniz kolaylık ile rank atlaya bilirsiniz. Tabi ki de  oynadığınız rekabetçi maçı ya berabere yada kazanmış olmanız gerekmektedir.

Diğer bir yöntem ise aslında bu bir söylenti oyuncular arasında oldukça fazla duyulan bir söz. Eğer rekabetçi maçına ilk başladığınız el ne kadar az sürede ve ilk kişiyi siz öldürür iseniz sizler maçı kazanmanız halinde takım arkadaşlarınızdan daha fazla puan alma durumunuz oluyor tabi bu bir söylentiden ibaret.

Eğer Cs Go da hem aktif hizmet grubundaki bir haritada oynuyorsunuz ve ilk rakibi siz öldürdünüz. Yetmedi bir de oyunu en az kille ve en az ölüm sayısı ile bitirdi iseniz muhtemelen sadece bir oyun ile üst ranka atlayacaksınız atlayamaz iseniz bir diğer her hangi bir haritada maç kazandığınızda direk olarak üst ranka çıkacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.